Cbl/10m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM FBR

85212
757120852124
 Cbl/10m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM FBR, afb. 2 leasen
Beweeg over de afbeelding om deze te vergroten
Prijsbevriezing: 7 dagen

Deze aanbieding is slechts 7 dagen geldig

1 Waarvoor ga je de apparatuur gebruiken? Aanpassen

Kies voor een zakelijke lease of een consumenten lease

2 Hoe wil je de apparatuur financieren? Aanpassen

Op bestelling
1,00 per maand
In mijn winkelmandje

Asook.com BV is aanbieder van een groot assortiment insamenwerking met diverse distr...

010 - 2233 701
  • Pinterest
Productinformatie

C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Verbindingskabel - ST multimodus (M) naar ST multimodus (M) - 10 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - oranje
Specificaties

Brand :
Cables To Go
Wellicht ook interessant voor jou
OEM CAT5e Networking Cable 5 Meter Black
IM5905
1,00 per maand
OEM CAT5e Networking Cable 5 Meter Blue
IM5605
1,00 per maand
OEM CAT5e Networking Cable 5 Meter Grey
IM6005
1,00 per maand